Oświetlenie wnętrz stacji

Najnowszy model serii LEDStation EVOCo zyskujemy przez światło LED w sklepie

Oświetlenie LED dla sklepu stacji paliwowej


Sklep stanowi obecnie ważne ogniwo w generowaniu dodatkowego dochodu stacji poza sprzedażą samego paliwa. Jest to tym istotniejsze, że coraz bardziej wypełnia lukę w okolicznym, nocnym zaopatrzeniu.

Jeśli dołączymy do tego umacniającą się tendencję rozwoju handlowego sieci marketów w kierunku przystacyjnych sklepów, to zarządzanie nimi nabiera jeszcze większego znaczenia. Podobnie jak znaczenia nabierają ich koszty eksploatacji, w tym koszty energii oświetlenia.

SoftMaster jako producent źródeł światła LED tworzy od 10 lat sprawdzoną jakościowo alternatywę dla tradycyjnych źródeł, instalacje wnętrz, elewacji oraz reklam. Posiada w swojej ofercie oświetlenie uzupełniające, zewnętrzne LEDStation.

Warto zacząć od świetlówek


Większość sklepów stacji paliwowych jest oświetlana poprzez świetlówki jarzeniowe o mocy 18W przez 12 godzin dziennie. Opierając się na informacjach z zewnętrznych źródeł ich ilość waha się od 40 do 100 sztuk (w zależności od wielkości stacji).

Jeśli zamienimy je na alternatywę – świetłowki LED pobierające 8W (odpowiednik ilością światła dla jarzeniówek), to kwota oszczędności w ciągu roku wyniesie od 700zł do 1752zł (my dostarczamy wypróbowane świetlówki LED o mocy 10W).

Drugą alternatywą dla Właściciela stacji – w miejsce klasycznych świetlówek możemy także zaproponować nasze listwy LED serii P77 o strumieniu świetlnym 500lm każda i mocy pobieranej porównywalnej do świetlówek LED (10W), jednak o trwałości sięgającej 14 lat i ponadprzeciętnej wydajności świetlnej – wynoszącej ~110lm/W. Efekt uzyskaliśmy dzięki diodom produkcji firmy OSRAM oraz specjalnie dobranemu przez nas układowi stabilizacji prądowej.

Poza powyższymi zaletami przejścia na oświetlenie w technologii LED otrzymujemy także:

  • brak kosztów wymiany przepalonych świetlówek
  • brak efektu migotania (poprawa komfortu pracy i wydajności personelu)
  • brak efektu starzenia się opakowań oraz spadku jakości produktów (brak promieniowania UV)
  • wysoki współczynnik oddawania barw (CRI>85).
  • wraz z wysokim CRI kolory produktów są wierniejsze i żywsze niż przy oświetleniu tradycyjnym
  • odporność na drgania i wibracje oraz lekkie uszkodzenia mechaniczne

Jako producent oraz firma specjalizująca się w konsultingu i sprzedaży energooszczędnych źródeł światła oraz instalacji indywidualnego oświetlenia diodowego udowadniamy jak efektywne może być światło LED dla Waszych sklepów oraz zaplecza.


Dobrym oświetleniem poprawiamy atrakcyjność opakowań, gdzie możemy także wyeksponować dany obszar zachęcając klienta do zwrócenia na niego uwagę.

Możliwości jakie daje oświetlenie LED są znane, jednak my możemy doradzić jak to zrobić lepiej, opracowując je do Twojego obiektu.

Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać. Znamy się na tym od lat.

 

Zapraszamy do kontaktu poprzez numer telefonu widoczny w nagłówku oraz poprzez formularz w zakładce KONTAKT