Oświetlenie LED dla parkingu

Najnowszy model serii LEDStation EVOKlienci chcą czuć się bezpieczni.

Oświetlenie LED dla otoczenia stacji paliwowej


 Jeśli mamy za sobą wymianę tradycyjnego oświetlenia wiaty oraz sklepu wraz z zapleczem stacji paliwowej na nowoczesne, energooszczędne źródła LED – czas pomyśleć o zakupie lamp zewnętrznych, aby zmodernizować oświetlenie wokół stacji.

Dlaczego?


 Ponieważ największe stacje muszą dbać o dobre oświetlenie nie tylko pylonu cenowego i wiaty z zapleczem, ale też parkingu, drogi dojazdowej oraz baru lub restauracji.Lepsza i większa widoczność stacji w nocy sprawia, że nadjeżdżający kierowca ma więcej czasu na podjęcie decyzji czy zjechać z drogi. Patrzy na wskaźnik paliwa i widząc, że jest w połowie pełny – zamierza prawdopodobnie kontynuować jazdę. Często jednak przypomina mu się wtedy pierwszy obraz światła jaki dostrzegł i spogląda raz jeszcze.

Przyjaźnie oświetlone otoczenie uruchamia poczucie bezpieczeństwa, a wraz z nim chęć do zatrzymania się, odpoczynku i przy okazji kupienia czegoś do picia lub jedzenia.Dlatego, oprócz lamp dla wiat i modułów LED dla wnętrza posiadamy także propozycje dla opraw lamp zewnętrznych, w tym parkingowych, gdzie każdy kierowca będzie się czuł bezpiecznie i mógł zachować poczucie także wobec swojego pojazdu, dobrze widocznego zza szyb baru stacji.

Seria LEDStation będzie dobrym wyborem?


 Opracowaliśmy panele LED dostosowane do większości dotychczasowych opraw zewnętrznych stosowanych w lampach parkingowych.

Mając na uwadze charakterystykę rozkładu światła oraz zwyczajowy poziom oświetlenia w tych miejscach, z przedziału od 10 do 30 luksów, równomierność oświetlenia czy typowy dla lamp LED współczynnik CRI na poziomie 70-80 – nasza linia diodowych źródeł światła LEDStation w pełni się w te parametry wkomponowuje. Mówiąc szerzej – oddawanie barw będzie nawet o wiele wierniejsze, bo sięga parametrowi CRI do poziomu 86, równomierność wyższa, ponieważ diody dysponują 120′ kątem świecenia.

W efekcie elementy te tworzą dobrze dobrane, nie oślepiające oświetlenie LED, przypominające naturalne światło słonecznego dnia. Podnoszą one tym samym komfort wypoczynku podróżnych wydłużając tym samym czas ich konsumpcji a dana stacja zapada w pamięć jako godna polecenia innym. A oto przecież chodzi. Ruch z czasem rośnie.